Ранок Дитяча м. Харків
Книги видавництва
-
-
Мозаїка з наліпок. Величина 2+ (укр/рос)
З книгами серії малюк проводитиме час весело і корисно.
Це серія книг із наліпками для найменших. У кожному виданні кольорові наліпки мають певну форму: кружечка, трикутника або квадрата. З ними малюк легко опанує основні кольори та форми. Cторінки книг ламіновані, тож наліпки можна наклеювати багато разів.
-
-
-
-
-
-
На що схожі букви. (Цікаві абетки) карт.
Серія перетворить важливе для кожного малюка знайомство з літерами на захопливу гру. Завдяки веселим віршам та чудовим ілюстраціям дитина легко й залюбки вивчить усі літери алфавіту.
-
-
-
-
-
-
-
-
Улюблені казки. (Казочки для доні та синочка) А4ф.
Книга «Улюблені казки» створена для найменших діточок. Невеличкі за обсягом тексти легко сприйматимуться малюком, а яскраві ілюстрації допоможуть краще зрозуміти зміст. У книзі зібрані казки різних народів, а також авторів різних країн. Вони виховали не одне покоління маленьких слухачів. Видання призначене для дітей дошкільного віку.
-
-
-
-
Природа (Енциклопедія дошкільника)
Розглядайте ілюстрації, читайте тексти й дізнавайтеся нове про озера й річки, гори, ліси та тварин, які там живуть.
Завдяки цій енциклопедії малюк отримає загальні уявлення про світ природи та його мешканців, вивчить нові слова, дізнається про необхідність охорони довкілля від забруднень.
-
-
Машинки. Відгадай-но (карт.шнуровка)
Серія «Відгадай-но» створена спеціально для найменших. Кожна сторінка книжки — це цупка фігурка у формі машинки, фрукта, звіра… Розв’яжіть шнурок і Ви отримаєте чудові картки для гри у слова і знайомства малюка з оточуючим світом! До того-ж, на оберті кожної сторінки Ви знайдете кумедні загадки-доскладанки, які допоможуть розвинути мову та уяву малюка.
-
-
Мій новий рік (Святонаближаріум)
Ця книга розповідає про дивовижних персонажів, що приносять подарунки дітям, і про традиції відзначання Нового року в різних країнах. У ній є завдання-активіті, трафарети й декоративний папір, а найголовніше – багато місця для нотаток. Наприкінці книги на дітей чекає новорічна гра й безліч наліпок, що допоможуть створити святковий настрій на весь рік.
-
Підпишись на мене знову
Після жахливого випадку в літньому таборі світ 18-річної Тесси Гарт дуже обмежився. Вона агорафоб та палка шанувальниця відомої поп-зірки Еріка Торна. Тесса спілкується лише з мамою, своїм психотерапевтом та хлопцем, який навідує її дедалі рідше. Решта її спілкування відбувається в твітері з фанатками Еріка Торна. Та одного разу вона впускає до приватних повідомлень невідомого з акаунта @ЕрікТорнЛайно, який вочевидь намагається зіпсувати репутацію поп-зірки. Дуже швидко вони стають найліпшими друзями, їхні онлайн-стосунки переростають у більш глибокі, й Тесса нарешті погоджується вийти з дому, аби зустрітися зі своїм коханням. Та все летить шкереберть...
-
Зоряний годинник. За горами
Імоджен і Мері знову мчать за сріблястою нетлею крізь двері в дереві!
Пригода, що почалася безневинно, незабаром стає дуже небезпечною. Сестер зустрічає безсердечна красуня Аннешка, єдина мета якої — здобути трон. Почувши пророцтво, що вона стане правителькою наймогутнішої держави і що Мері — ключ до її корони, Аннешка викрадає дівчинку та рушає з нею через гори.
Як урятувати сестру? Імоджен шукає допомоги у старих знайомих. Разом вони протистоятимуть небаченому злу, знайдуть несподіваних друзів і розпізнають ворогів у тих, від кого не чекали.
Це захоплива дотепна оповідь про реальність та оману, вміння відрізняти правду від ілюзій (особливо власних) і сміливість розгледіти істину попри всі обмовки.
-
-
Українка по-американськи
Американка чи українка? Можливо, американка по-українськи? Чи все ж українка по-американськи? На ці запитання хоче знайти відповідь 12-річна Марія. Першу половину свого життя вона прожила в Україні, а більш свідому другу — в Америці. Марія ходить в американську школу, переймається своїми підлітковими проблемами... А ще має цікаву й заплутану родинну історію. І намагається розібратися в собі та зрозуміти своїх рідних. Повість Наталії Ясіновської— це занурення в життя звичайних американських підлітків і спроба дослідити минуле через призму сучасності.
-
Історії медового долу. Ведмежа риболовля
Якось дитячий письменник Геннадій Меламед познайомився зі справжнім джентльменом — іграшковим ведмедем містером Вітгемом. Містер Вітгем був настільки люб'язний у спілкуванні й манерах, що надихнув Геннадія написати історію про життя маленького ведмежого містечка Медовий Діл.
Книжка «Ведмежа риболовля» пронизана тонким гумором, вона оповідає про джентльменську дружбу, геніальні винаходи, музику та рибальство. А незвичне поєднання ілюстрацій і фотографій іграшок стирає межу між реальністю та вигадкою і справляє враження, ніби ця історія відбулася насправді.
-
Про Сонну Мишку і вередливу пилинку (Казкотерапія)
Ви навіть не помітите, як вона навчить вашу дитину легко засинати, не вередувати і не боятися навіть найтемнішої темряви. Чому так виходить? Цього достеменно ніхто не знає. Але після зустрічі з Сонною Мишкою або таксиком Батончиком усе відбувається само по собі. А мамі з татом усього-навсього потрібно прочитати книжку своєму малюкові.