Навчальна книга -Богдан
Книги видавництва
-
Валькірія : жіночий детектив із львівською душею
Вірне кохання і цинічна зрада, славетні тріумфи та болючі поразки — історія України з давніх часів і донині вражає свідченнями про велич сильних духом непересічних особистостей та ганебну деградацію людців. Родова пам’ять зберігає унікальні коди-символи, в яких зашифровані «ключі» ментальності нашого народу — потужний потенціал для остаточної перемоги сил добра над підступним злом.
У детективний сюжет вплетені епізоди війни, що з 2014 року триває в Україні, відгомін минулих боїв, що відбувалися на полях битв і в душах тих, кого черконули своїми «крилами» міфічні чи цілком реальні валькірії. Вир подій затягує, переформатовуючи людські долі, та остаточний вибір завжди за нами, — стверджують герої львівського детектива із жіночим обличчям.
Частина отриманих від продажу книги коштів призначена на допомогу ЗСУ.
Наближаймо перемогу України — творімо добро разом!
-
-
Знайди Злочинця, Привид у Кажанячому гроті : збірка детективних історій
Щоранку дорогою до школи Філіп, Фло та Кароліна завертають у невеличку цукерню в Глухому закутку № 23. Там вони купують у Лео (так звати власника) ласощі, якими смакують на перервах між уроками. Комісар карної поліції Ларс так само щоранку заходить у згадану цукерню. Він також є страшенним ласуном, а найбільше полюбляє цукерки з локрицею. Проте їх поєднує не лише любов до солодощів, а й пристрасть до розслідування найзаплутаніших злочинів. У детективної команди «Локриця», як вони себе назвали, є навіть власний офіс, де вони зустрічаються, — голуб’ятня під дахом цукерні Лео.
Переклад з німецької Марії-Вікторії Чабан
-
Знайди Злочинця, Полювання на доктора Штруппека : збірка детективних історій
Щоранку дорогою до школи Філіп, Фло та Кароліна завертають у невеличку цукерню в Глухому закутку № 23. Там вони купують у Лео (так звати власника) ласощі, якими смакують на перервах між уроками. Комісар карної поліції Ларс так само щоранку заходить у згадану цукерню. Він також є страшенним ласуном, а найбільше полюбляє цукерки з локрицею. Проте їх поєднує не лише любов до солодощів, а й пристрасть до розслідування найзаплутаніших злочинів. У детективної команди «Локриця», як вони себе назвали, є навіть власний офіс, де вони зустрічаються, — голуб’ятня під дахом цукерні Лео.
Переклад з німецької Марії-Вікторії Чабан
-
-
-
Пригоди гусачка Дані. Цікаве читання з малюнками
Усім відомо, що читання – одне з найцікавіших занять. Проте іноді діти втрачають інтерес до книги, ще не встигнувши як слід навчитися читати. Звісно, формування навичок швидкого й вільного читання вимагає тривалої наполегливої праці. Та є способи зробити цей процес веселим і цікавим. Використаний у текстах даної серії принцип «слово – малюнок» захоплює малюків і перетворює працю на гру. В такій грі літери жвавіше складаються в склади, а склади — у слова.
Крім того, дитина має можливість засвоювати граматичні форми рідної мови. Адже кожне замінене малюнком слово треба поставити у потрібному відмінку та числі, врахувавши категорію роду. Відтак навіть наймолодші, ще не знаючи й літер, можуть «читати» разом із дорослими або старшими дітьми. Така забава пробуджує бажання швидше навчитися читати по-справжньому.
Плекаймо це бажання – адже саме з нього проростає любов до книжки, яку несуть через усе життя.
-
Літня школа-гра : із 4-го у 5-й кл. : Частина 2. НУШ
Мета даного посібника — підсумувати знання та вміння, які учні набули у 4 класі.
Завдання зошита цікаві за формою і необтяжливі, тому діти працюватимуть над ними із задоволенням.
Зміст завдань відповідає вимогам Нової української школи. Посібник укладено відповідно до Державного стандарту початкової освіти та Типових освітніх програм.
-
Зів’яле листя : лірична драма. (БШН)
Лірична драма І. Франка «Зів'яле листя» — це шедевр поетичної майстерності. Глибокий ліризм проникає в саму композицію книги. Пісні її — це три «жмутки» зів’ялого листя. Розповідаючи про муки свого нерозділеного кохання, герой ніби розриває жмуток за жмутком, розкидає зів'яле листя своїх пісень, щоб воно, підхоплене вітром, щезло безслідно.
-
Каменярі : вірші та поеми. (БШН)
До видання ввійшли вибрані твори класика українського письменства Івана Яковича Франка — поезії зі збірок «З вершин і низин», «Зів’яле листя», «Мій Ізмарагд», «Із літ моєї молодості», а також поеми «Іван Вишенський» та «Мойсей».
-
Каторжна : оповідання, повість.(БШН)
До збірки класика української літератури Бориса Грінченка (1863–1910) увійшли оповідання та повість, пройняті співчуттям і любов’ю до знедоленого трудового народу.
-
Для домашнього огнища : детективна повість.(БШН)
Повість Івана Яковича Франка «Для домашнього огнища» спершу побачила світ польською мовою в 1892 році і лише через кілька років – українською. Описані у ній події відбуваються в Галичині і пов’язані з сім’єю капітана Антося Ангаровича, котрий, повернувшись із Боснії додому, пізнає жахливу істину про діяльність його коханої дружини. Автор майстерно будує сюжет, зберігаючи інтригу до кінця.
-
Авантюра : жіночий детектив із львівською душею
Спокійне, розмірене життя вчительки музики раптом різко змінюється... Жоден із нас не застрахований від невипадкових випадковостей, навіть якщо й не схильний до авантюр. Книжка сучасна і за стилем, і за змістом. Сюжет захопливий. Жіночий детектив — це круто! Це не зовсім звично. Прочитайте — переконаєтесь. Для широкого кола поціновувачів гостросюжетного чтива.
-
-
-
Княжа Україна : збірка (БШН)
Олександр Олесь (справжнє прізвище — Кандиба) поетичний цикл “Княжа Україна” написав у 1920 р. в еміграції, присвятивши його подіям доби Київської Русі та Галицько-Волинського князівства. Та з різних причин збірку не було опубліковано. І лише в 1930 р. у Львові вона вперше побачила світ. Автор у віршованій формі оспівує славну історію українського народу ІХ–ХІІІ століть та розкриває героїку тих часів.
-
Українські народні думи та історичні пісні (БШН)
Думи та історичні пісні — жанри української народної творчості. Звитяга запорозьких козаків, туга бранців за рідним краєм, буремні роки Хмельниччини — ось провідні теми дум. За змістом вони дуже подібні до історичних пісень, а за виконанням — до плачів, голосінь. Авторами були переважно учасники подій — козацьких битв і походів. Від села до села, від міста до міста розносили вони вісті про славу і подвиги героїв, їхню мужність та гарячу любов до України.
-
Ідоли падуть : повість. БШН
У повісті «Ідоли падуть» Юліана Опільського (справжнє ім’я — Юрій Львович Рудницький (1884–1937), західноукраїнський письменник, історичний романіст) розповідається про часи князювання Володимира Святославовича й запровадження 988 року християнства на Русі. Падуть язичницькі ідоли, народжується нова культура у святих книгах та будівництві величних храмів, у яких домінують кращі зразки архітектури й мистецтва тодішньої Візантії. Текст подається за сучасним правописом із зображенням усіх особливостей мови автора.
-
-
Зів’яле листя : лірична драма. (Світовид)
Лірична драма І. Франка «Зів'яле листя» — це шедевр поетичної майстерності. Глибокий ліризм проникає в саму композицію книги. Пісні її — це три «жмутки» зів’ялого листя. Розповідаючи про муки свого нерозділеного кохання, герой ніби розриває жмуток за жмутком, розкидає зів'яле листя своїх пісень, щоб воно, підхоплене вітром, щезло безслідно.
-
Правила ходіння проти вітру : роман
Цих правил не так уже й багато: всього лише двадцять одне. Та й проти вітру йти не обов’язково. Звісно, якщо ви не Мася. Бо Мася покликаний врятувати світ і прославитися. Тому вперто борсається в каші у власній голові, спілкується зі снами і привидами, запобігає кінцю світу, сперечається з Ейнштейном і намагається написати детектив. А ще видає книжками свої «аферизми», відкриває літературно-художньо-музично-науковий салон і отримує спадщину від книжкового лікаря. Місце дії — середмістя Львова. Масині сусіди — ті, хто вселився у «звільнені» квартири після війни, та їхні нащадки. Читаєш і дедалі більше сумніваєшся: хто ж насправді несповна розуму — Мася з його офіційним діагнозом чи його оточення?
-
Марія Швайдлер - Бурштинова відьма
Здається, похмурі часи Середньовіччя минули, однак пересуди, забобони й упередження жили поміж людей і надалі. Полювання на відьом продовжувалося ще тривалий час. Будь-хто міг потрапити під підозру, опинившись не в тому місці й не в той час. Так сталося й з головною героїнею роману — Марією Швайдлер — донькою пастора.
Вона, на свою біду, на поближній горі знайшла бурштинову жилу. Через це зазнала немало лих та випробувань, опинившись за крок від своєї смерті на вогнищі, оскільки її оголосили відьмою. Правда, завдяки щасливому збігу обставин трагедії вдалося уникнути, і на цей раз добро перемогло зло
-
-
Незбагненний отець Браун : оповідання
Герой детективних оповідань англійського письменника Г. К. Честертона — католицький священник із непримітною зовнішністю та простакуватим обличчям, на перший погляд — роззява і недотепа. Однак насправді він має гострий аналітичний розум, що в поєднанні з тонким психологізмом дає змогу розслідувати найбільш заплутані справи й докопуватися до глибинних мотивів людських вчинків. Іронічно-ексцентрична мова автора додає колориту описам, перетворюючи читання на захопливий пізнавальний процес.
-
Нерівний шлюб : повісті, оповідання, новели
У цій збірці ви знайдете оповідання, новели та повісті, написані упродовж кількох останніх років. Деякі з них були вже надруковані в обласних літературних журналах. Ці людські історії правдиві та захопливі, вони взяті з нашого життя, тому нікого не залишать байдужим. Книжка розрахована на широке коло читачів.
-
Повчальні пригоди Медунчика : майже невигадані історії
Книжка Лариси Миргородської «Повчальні пригоди Медунчика» — для дітей і дорослих, які люблять їм читати. До неї увійшли розповіді: «Знайомство біля помаранчевої поливальниці», «Несподівана пригода у весняному місті», «Про білих мешканців та добрі справи», «Як був розкритий секрет газбульки». Розвиваюче, оригінальне видання, що виховує любов до природи, бажання глибше пізнавати її та берегти.
Лариса Миргородська — авторка екологічних радіопроєктів, а тому добре володіє темою. В одній з історій не випадково розповідає про шкоду для організму штучних харчових добавок, бо також має фаховий досвід контролю за технологією виготовлення і якістю харчових продуктів.
Стиль казкарки — ненудний, сучасний, розповідь перемежовують поезії, які легко запам’ятовуються. Доповнюють текст акварельні ілюстрації Євгенії Шевченко.
-
-
Мертві квіти : роман
Доля несподівано дарує лікареві Станіславу Ковачу книгу пророцтв. Що це — шалена удача? Адже тепер неприємності не підстережуть зненацька. Чи навпаки — важкий хрест? Бо наприкінці низки майбутніх подій — втрата коханої, а далі — й власна загибель… Чи зможе той, хто майстерно комбінує на шаховій дошці, прорахувати наперед ходи в реальному житті, де проти тебе грає безжалісна доля, а ціна однієї помилки — патова ситуація, з якої годі знайти вихід?.. Ця книжка — нове видання відомого детективу Олексія Волкова. Окрім багатьох романів, якими зачитуються шанувальники цього жанру, в активі автора — перемоги у найпрестижніших літературних конкурсах різних років, зокрема й головний приз «Гранд Коронації» 2021 року за історичний роман «Відкинуті Богом».
-
Pouczajace przygody Miodunczyka: bajki dla dzieci w mlodszym wieku szkolnym
Ksiazka Larysy Myrgorodskiej «Pouczajace przygody Miodunczyka» jest przeznaczona dla dzieci i doroslych, ktorzy lubia im czytac. Zawiera historie: «Spotkanie przy pomaranczowej konewce», «Niespodziewana przygoda w wiosennym miescie», «O bialych mieszkancach i dobrych uczynkach», «Jak ujawniono tajemnice babelkow». Edukacyjna, oryginalna publikacja, ktora przekazuje milosc do natury, chec jej poznaniai jej ochrony. Bajki poruszaja wazne kwestie srodowiskowe.
Larysa Myrgorodska jest autorka ekologicznych projektow radiowych, swiadczacych o bardzo dobrej znajomosci tematu. W jednej z historii nieprzypadkowo mowi o szkodliwosci dla organizmu sztucznych dodatkow do zywnosci, poniewaz ma tez doswiadczenie zawodowe w kontrolowaniu technologii wytwarzania i jakosci produktow spozywczych.
Styl autorki jest dynamiczny, nowoczesny, fabula przeplatana jest wierszami odpowiednimi dla mlodszego odbiorcy, latwymi do zapamietania. Dopelnieniem tekstu sa akwarelowe ilustracje Eugenii Szewczenko.
-