Європейський унів. фін., інф. сист., менедж-ту
Книги видавництва
-
Інформаційні банківські системи
У навчальному посібнику розглянуто роль і значення інформаційних технологій (IT). Висвітлюються питання IT і введення бізнесу, IT і управління, IT і клієнти тощо.
Посібник охоплює весь навчальний курс, метою якого є навчити майбутніх працівників банківської сфери використанню сучасних інформаційних технологій.
-
Кредитно-модульна технологія навчання.Навч.посіб
У посібнику розкриваються психолого-педагогічні проблеми кредитно-модульної технології навчання з врахуванням вимог Європейської системи накопичення і зарахування кредитів (ЕСТ5), визначаються дидактичні поняття кредиту і модуля, система специфічних дидактичних принципів, надаються методичні рекомендації щодо підготовки основних навчально-методичних матеріалів (робочих навчальних планів і програм, лекційних текстів, інформаційного забезпечення).
Для викладачів і науковців вищої школи, аспірантів та студентів.
-
історія бухгалтерського обліку, світ і Укр. Курс лекцій навч посіб
У посібнику розкрито історичні аспекти виникнення і розвитку обліково-правової спадщини в світі та Україні, зокрема господарського обліку і подвійної бухгалтерії, формування бухгалтерського обліку як науки, історії становлення та розвитку бухгалтерського обліку в Україні, а також господарського обліку виробництва і торгівлі в Галичині, Буковині та Закарпатті в дорадянський період.
Розрахований як спецкурс за вибором випускної кафедри або студентів, які навчаються за програмою підготовки магістрів з економіки та підприємництва у вищих навчальних закладах четвертого рівня акредитації за напрямом підготовки 0501- Економіка, комерція та підприємництво з фаху 8.050106 «Облік і аудит».
-
Інституціональні перетвор. в недерж. сект. економ.
У посібнику системно викладено питання, що стосуються: розвитку системи корпоративного управління в Україні; напрямів інституціо-нальних перетворень у недержавному секторі; економічної суті реорганізації корпорацій; її відображення в звітності; стратегічних, організаційних і фінансово-економічних аспектів цього процесу, а також передумови, призначення й форми групового (міжфірмового) підприємництва, критеріїв економічної залежності підприємств.
Призначений для студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів і слухачів закладів системи післядипломної освіти, що вивчають дисципліни "Корпоративне управління", "Економіка й організація діяльності об'єднань підприємств". Може бути корисний менеджерам вищої ланки й фахівцям відділів корпоративного управління акціонерних товариств, стратегічним інвесторам, працівникам державних установ, які займаються проблемами трансформації влас-ності, корпоративного, групового й антимонопольного контролю в економіці країни, а також широкому колу зацікавлених читачів.