Фоліо
Книги видавництва
-
Дмитро Байда-Вишневецький (Патріотична бібліотека)
Дмитро Байда-Вишневецький (?—1563) — славетний козацький лицар, визначний полководець, який на початку 1550-х років заснував фортецю на острові Мала Хортиця на Дніпрі, згуртував навколо неї козаків і цим поклав початок Запорізькій Січі. Про його хоробрість і талант воїна складалися легенди. В українській народній творчості ці легенди перетворилися на відому думу про козака Байду, що уособлював і козацькі вольності, і войовничий дух, і нечуваний героїзм у боротьбі з ворогом.
-
Князь Ігор.Слово о полку Ігоревім (чорна обкл.) (Історія України в романах)
Володимир Малик (справжнє прізвище — Сиченко, 1921 — 1998) — відомий український письменник, що зажив слави як автор історико-пригодницьких романів (тетралогія «Таємний посол», «Князь Кий», «Черлені щити» та ін.). Його твори ставлять поруч з творами Александра Дюма та Генріка Сенкевича.
Роман «Князь Ігор» присвячений історичному походу новго-род-сіверського князя Ігоря Святославича на половців 1185 року. Герої роману потрапляють у самий вир трагічних подій, де на них чекають і тяготи походу, і криваві сутички з ворогом, полон і втеча з нього. Випробування долі ще більш зміцнили в усіх — від князів до простих людей — прагнення жити вільно на своїх землях і відстоювати цю свободу.
До видання також увійшло «Слово о полку Ігоревім», перекладене та реконструйоване В. Маликом.
-
-
-
Словник іншомовних слів: тлумачення, словотворення та слововживання. 35 тис. сл.
Словник містить близько 35 тисяч слів і словосполучень. Ці слова увійшли в українську мову в різні часи з різних мов. У словнику представлено іншомовні слова, що зустрічаються в повсякденному житті, а також терміни із різних галузей знань. Словникова стаття містить граматичну та стилістичну інформацію про запозичення, фіксує його значення, що склалися давно, а також ті, що розвинулися в останні роки.
Новизну пропонованої лексикографічної праці визначає подання словотвірних можливостей кожного із запозичень, прикладів уживання слова.
Словник розрахований на широке коло читачів.
-