Видавництво Навчальна книга – "Богдан" Купити електронні книги

Безкоштовно доставляємо замовлення від 300 грн

Новини
23.10.2013

Літературні читання за мотивами твору Івана Франка «Фарбований лис»22-23 жовтня у Тернопільській ЗОШ № 4 відбулися літературні читання за мотивами твору Івана Франка «Фарбований лис». Школярі не лише ознайомилися з ілюстраціями Олега Кіналя, а й щиро посміялися над пригодами хитрого, спритного Лиса Микити.

Слухаючи казку, школярі бажали віднайти відповідь на запитання: чи пощастить рудому розбишаці здійснити задумане – викрасти Курку «у місті і просто з торговиці»? Міркування у дітей були різні, тому всі уважно стежили за змістом твору. Почуте учні 2-го класу порівнювали із уже відомими літературними творами, головним героєм яких теж був лис.

Під час літературного свята маленькі слухачі спробували себе також у ролі мешканців лісу, членів лісової громади, які вчинили суд на підступним, хитрим лисом, що насмілився назватися Звіром Остромислом. Хтось із дітей вибачав і відпускав на волю Лиса Микиту, хтось його суворо й справедливо карав, проте всі зробили висновок, що хитрістю й брехнею стати щасливим та заслужити чиїсь любов і повагу неможливо

10.jpg

1(3).jpg

2(1).jpg

3(3).jpg

5(2).jpg

4(1).jpg

7(2).jpg

8.jpg

9.jpg

Повернення до списку

Повідомити про неточність Закрити
Будь ласка, корректно заповніть вказане поле
Будь ласка, опишіть неточність