Видавництво Навчальна книга – "Богдан" Купити електронні книги

Безкоштовно доставляємо замовлення від 300 грн

Новини
12.02.2014

Презентація першої дитячої книги Ніни Фіалко «Веселі канікули»11 лютого у «Домі книги» (м. Тернопіль, вул. Коперника, 19) відбулася презентація першої дитячої книги Ніни Фіалко «Веселі канікули». Учні 4-В класу Тернопільської ЗОШ № 6, вирішивши розпочати підготовку до літніх канікулярних пригод, з цікавістю знайомилися із головними персонажами двох повістей книги письменниці «Веселі канікули» та «Пригоди у гелевому мурашнику». Школярів захопила розповідь письменниці про пригоди «книжкових» ровесників.

Довідавшись зі слів письменниці, як тонко і водночас складно влаштоване мурашине суспільство, та скільки цікавих видів комах є у світі, діти цілим класом вирішили погратися у справжній мурашник. Кожен школяр став маленьким актором, отримавши свою «роль» у мурашнику – чи то кухаря, чи санітара, чи солдата, та розповідав, що саме зробив би він задля злагодженого й дружнього життя великого мурашника.

Наостанок зустрічі школярі розпитували пані Ніну про її творчий шлях та про те, як минали її шкільні роки.Повернення до списку

Повідомити про неточність Закрити
Будь ласка, корректно заповніть вказане поле
Будь ласка, опишіть неточність