Видавництво Навчальна книга – "Богдан" Купити електронні книги

Безкоштовно доставляємо замовлення від 400 грн - "УкрПошта" та від 600 грн - "Нова Пошта"

Новини
28.06.2024 Захопливі пригоди та гострі відчуття: Книги детективи та бойовики в «Домі книги»

Захопливі пригоди та гострі відчуття: Книги детективи та бойовики в «Домі книги»

Любите легке «лоскотання нервів», відчуття напруги й непередбачувані ситуації? Бажаєте випробувати себе у ролі справжнього агента розшуку? 

«Так, звісно, але ми хочемо все це лише за умов цілковитої безпеки!»

Авжеж, гарантуємо: вам просто треба читати трилери та цікаві детективи — книги, які створено спеціально для поціновувачів складних загадок і гострих сюжетів. При цьому зверніть увагу: немає значення, скільки вам років, адже на вас чекають неперевершені твори для дітей, дорослих і… всіх шанувальників жанру! Занурення у світ пригод, непередбачуваностей та гострих відчуттів: іноземні й українські детективи — книги для вас


Хтось із вас, любі друзі, лише починає знайомитися з детективним жанром, а дехто вже є його знавцем та шукає цікаву літературу для ідеального відпочинку. Можливо, ви мрієте створити читацький клуб, в якому обговорюватимете детективи та книги трилери сучасних і класичних авторів з України й усього світу. Проте потрібно від чогось відштовхнутися. Тож почнімо: ось варіанти для початківців, досвідчених знавців і шанувальників класики!

Початківцям: «Таємниця козацького скарбу»

Якщо вам лише, скажімо, 12 років, але ви вже мрієте про кар’єру пірата, агента 007 або, наприклад, сучасного нишпорки Еркюля Пуаро, а роботодавці наразі пропонують вакансії лише для людей із досвідом, то почніть свій шлях героя з повісті «Таємниця козацького скарбу». Це твір написав український письменник, сценарист та журналіст Андрій Кокотюха. 


     


Подейкують, що історію шукачів скарбів автор записав ще у 13 років, тож вона дійсно присвячена відважним героям цього віку. Цікаві дитячі детективи книги можуть стати ідеальним стартом для великої любові до жанру та читання загалом, якщо вони створені з розумінням, що саме приваблює дітей і підлітків. 

«Таємниця козацького скарбу» — детективна повість, в якій майстерно поєднані елементи містики й фольклору. Адже головні герої — Данько та Богдан — розгадують таємницю реальних скарбів козаків, наближаючись до розв’язки, де саме схована золота булава й бочка монет!

Події відбуваються під час літніх канікул, але не все так просто та безтурботно, адже раптом перед героями постають складні питання: рятуватись чи тікати куди очі бачать, ризикувати життям чи продовжувати поважну справу, попри будь-які обставини… Ох, і справді найскладніші ситуації! Та разом із читачами все вдасться, чи не так? Мабуть. Або ні? Гайда перевіряти! 

Для тих, хто обожнює відчуття напруги: «Загублена», Ґіліян Флінн

Ви у захваті від психологічних трилерів — книг, які привертають увагу сильним відчуттям напруги? Вам сподобається кримінальний роман американської письменниці Ґ. Флінн, який зайняв передові позиції у своєму жанрі, потрапивши до списку бестселерів New York Times. 


     


«Загублена» була позитивно схвалена критиками через вдале використання автором ненадійних оповідей з неочікуваними поворотами сюжету, який полягає у зникненні Емі, дружини Ніка. Про героїню читач дізнається з її щоденників, в яких вона описує її спільну з Ніком історію. Водночас читач помічає, що герой вважає свою дружину людиною з дуже складним характером. 

Вже у другій та третій частинах на вас чекають такі непередбачувані повороти сюжету, що слід підготуватися й розрахувати час на читання, адже воно надзвичайно захоплює. Ви не зможете втриматися: таємниці подружжя постійно дивують, розчаровують, привертають увагу, чіпляють і змушують дочитати роман до кінця, який, до речі, був вдало екранізованим за участі самої авторки! 


Шанувальникам класики: «Убивства за абеткою» Агати Крісті

Класичний детективний роман від королеви жанру стане чудовим вибором для дорослих початківців і шанувальників. Бездоганний Еркюль Пуаро починає розслідувати вбивства, які скоює якийсь перфекціоніст злочинів, адже він ще й попереджає маестро про наступні вбивства, що стаються просто за абеткою! 


  

Проте не все так просто: раптом стала схема дає збій — і всі попередні підозри втрачають свій сенс. 

«Дім книги» радий запропонувати вам, любі друзі, найкращі детективи книги українською вітчизняних авторів та майстрів жанру з усього світу з якісними перекладами. 

Коли лоскоче нерви, але в умовах комфортного крісла, коли затягує в павутиння подій та тримає в постійній напрузі, проте все відбувається під вашим пильним контролем — що може бути краще! Оберіть чудові книги детективи для підлітків та дорослих і проводьте свій час із задоволенням! Повернення до списку

Повідомити про неточність Закрити
Будь ласка, корректно заповніть вказане поле
Будь ласка, опишіть неточність