Книги для читання влітку зі знижкою 20% Дізнатись більше
Видавництво Навчальна книга – "Богдан" Купити електронні книги

Безкоштовно доставляємо замовлення від 300 грн - "УкрПошта" та від 500 грн - "Нова Пошта"

Новини
28.05.2014

Творча зустріч з Володимиром БілінськимCьогодні, як ніколи раніше, поняття «держава», «народ», «нація» набули у свідомості кожного українця особливо глибокого сенсу. Можливо, саме тому ми так пильно знову і знову подумки повертаємося до історичних подій та гортаємо сторінки минувши. Бо ж який народ – без своєї історії?!! Адже кожному, незалежно від національності, хочеться пишатися славетним минулим своєї держави, рідного краю, у якому народився і виріс, своєю історією, яку не тільки повинні знати і пам’ятати, а й яка має бути достовірною і правдивою. Тому нині саме знання історії є надійним кермом регулювання політичного життя кожної країни.

Саме про історію держави, її таємниці і загадки, йшлося на зустрічі 22 травня у тернопільському «Домі книги» (вул. Коперника, 19) зі столичним гостем, істориком, лауреатом премії імені Івана Франка за книгу «Країна Моксель, або Московія» Володимиром Білінським.

Пан Володимир охоче ділився із читачами унікальними результатами своїх історичних досліджень, розповідав про особисто ним виявлені невідповідності й містифікації історичної долі України та називав тих, кому є вигідним сьогодні глобальне фальшування історичного матеріалу.
Повернення до списку

Повідомити про неточність Закрити
Будь ласка, корректно заповніть вказане поле
Будь ласка, опишіть неточність