Видавництво Навчальна книга – "Богдан" Купити електронні книги

Безкоштовно доставляємо замовлення від 900 грн

Новини
12.02.2021 Що читає Ілон Маск перед сном: ТОП-10 кращої зарубіжної фантастики.

Що читає Ілон Маск перед сном: ТОП-10 кращої зарубіжної фантастики.

Вчені кажуть, що людині сниться лише те, що вона бачила у своєму житті. І коли здається, що вам приснилися якісь зовсім чужі люди – так не буває, десь ви їх уже точно бачили, просто забули. Може, в автобусі чи на концерті, може на телеекрані чи у крамниці. Наш мозок, як неймовірно потужний комп’ютер, тасує інформацію у найнесподіваніших комбінаціях, видаючи на гора химерні сплетіння сюжетів. Так само відбувається і з винаходами. Аби справді полетіти на Марс, треба не раз злітати туди подумки, побачити внутрішнім зором усе до найдрібніших деталей. Як це зробити? Читати класичну фантастику! Я просто переконана, що геній сучасності Ілон Маск у дитинстві був фанатом саме таких книг – романів, у яких створювалися вигадані світи, описувалися явища та події, неможливі на даний момент розвитку науки.

Тож давайте з огляду на ті ідеї, що зародилися у світлому мозку пана Маска, спроєктуємо його чек-ліст, адже фантастика - один із найбільш популярних розділів онлайн магазину книг “Дім Книги” - https://dk-books.com/catalog/3479/.

ТОП-10 найкращих книг зарубіжної фантастики!

Один-два-три – почали!

Як на мене, це найкращий роман у жанрі наукової фантастики українською мовою.

Отож, зовсім недалеке майбутнє. Земля спустошена ядерною війною. Люди шукають притулку на Марсі. Але це зовсім не подобається марсіанам – і починається боротьба марсіанських аборигенів з колоністами…

Цікаве передбачення для того, хто планує заселити червону планету, еге ж, пане Ілоне?

Це найвідоміший фантастичний роман Лема, який має прочитати кожен! Адже він змінює наше уявлення про космос і показує, що ми часто міряємо незміриме власними куцими і обмеженими уявленнями. Й інопланетяни не конче мусять бути схожими на нас… Дія роману розгортається у глибокому космосі, в далекому майбутньому, на дивній планеті, яка сама є мислячим організмом – Океаном…

Ви вже були космосі? А ця книга – була! Вірніше, її частина. 6 лютого 2018 року SpaceX запустила на геліоцентричну орбіту Марса Tesla Roadster, на панелі приладів якої було написано цитату із роману: «Не панікуй!»

Вона має купу-купезну нагород - № 1 в списку бестселерів Sunday Times, «Золоте перо» (за продаж мільйонного накладу), вона займає 24 місце у списку «100 найвидатніших книг сторіччя» і 4-те – у в списку «200 найкращих книг за версією BBC»!

«Путівник по галактиці для космотуристів» - це гумористичний науково-фантастичний роман про веселі пригоди доволі нестандартної компанії, у якій з-поміж інших дивних персонажів – двоє аборигенів із Землі.

Знаковий науково-фантастичний роман, що здобув премії «Г'юґо», «Локус», «Мандрівна зірка» та інші.

Почалося все з того, що внаслідок наукових експериментів на Старій Землі трапилася Велика Помилка, яка знищила планету. Тому розпочалося переселення людей на інші планети Всесвіту. Було зроблено геніальний винахід - двигун Гокінга що дозволяв рухатися зі швидкістю більше швидкості світла… Утворилося міжгалактичне політичне суспільство — Гегемонія Людства зі штаб-квартирою на Тау Кита…

За межі галактики вирушає наукова експедиція із Землі. Її мета - вивчати таємничий вид чужинців-мандрівників. Корабель «Ночеліт», на якому і відбувається подорож, доволі дивний, адже він повністю автоматизований, а його капітан відмовляється з’являтися перед пасажирами і спілкується дистанційно. Та раптом члени експедиції починають гинути одне за одним за нез'ясованих обставин…

У Новому Кробузоні, велетенському мегаполісі, де співіснують найрізноманітніші раси, живуть також і химерні істоти — глитай-нетлі. Вони вриваються у сни й свідомість містян, полюючи на них і випиваючи їхню пам’ять. Навколо цих літаючих почвар зав’язуються події, що переростають у криваву драму. Прочитавши цей роман, ви познайомитеся із вченим-винахідником двигуна кризової енергії та його коханою хепрі (напівлюдиною-напівкомахою), із могутнім босом злочинного синдикату, повітряними мисливцями ґарудами (напівлюдьми-напівптахами), і конструктами (щось на кшталт біороботів). Будуть тут і Пороблені — організми, хірургічним способом зліплені з різних видів живих створінь, і водяники, і какти, і вірми... А між ними всіма мандруватиме жахливий павук Ткач — уособлення неземної сили і мислення.

Аби вирушити у космос, потрібно бути готовим до того, що інопланетна логіка дуже відрізняється від нашої. І до того, що інопланетяни не завжди добрі й мудрі. І до того, що вони самі можуть прийти до нас кожної хвилини – і розпочати свою Велику Гру.

Четверо друзів зібралися на полювання, навіть не здогадуючись, що для декого воно буде останнім у житті. Бо тепер здобиччю стають вони: для інопланетної сутності, якій потрібні носії, щоб захопити ще одну планету, і для навіженого полковника Курца — професійного майстра вбивства…

Купіть цей роман – і пориньте у жахних та небезпечний світ Стівена Кінга!

Оця книга – і фільм! - точно в топі Ілона Маска, адже змальовує один із сценаріїв освоєння червоної планети. Астронавта Марка Вотні вважають мертвим, адже вся команда бачила, як його проштрикнула антена на шостий день після висадки «Ареса-3» на Марс. Потрапивши в піщану бурю, земляни евакуюються, покинувши тіло Марка. От тільки ніхто не міг і припустити, що Марк виживе й тепер опиниться на Марсі в пастці, без зв'язку, без достатнього запасу харчів і води. Тепер йому треба протриматися до прибуття наступної місії — «Ареса-4»...

Місяць вибухнув раптово і без жодної причини, Земля стала бомбою з годинниковим механізмом. У пошуку порятунку нації усього світу об’єдналися, щоб реалізувати амбітний план евакуації людства у відкритому космосі.

П’ять тисяч років потому нащадки сімох різних рас почали іншу сміливу подорож до невідомого світу, повністю знищеного катаклізмами і часом, - назад, на Землю.

Ця книга – про перший контакт людства із позаземними цивілізаціями. Події роману розгортаються у невеличкому містечку Міллвілл, штат Вісконсін. Місто несподівано опиняється у пастці – його оточує таємничий бар’єр, крізь нього не може пройти людина, але здатне проїхати порожнє авто. Чи ця дивна перешкода утримує всі живі організми? Для чого позаземний інтелект хоче потрапити на нашу Землю? Чи можна довіряти Квітам, які прагнуть миру та гармонії й готові до співпраці?

Як знайти відповіді на усі ці запитання? Потрібно купити роман Сімака!

Отож, фанати фантастики, будьте як Маск, будьте кращими за Маска! Вирушайте у космічні пригоди – спочатку сторінками книг, які можна переглянути у розділі “Фантастика. Містика” магазину “Дім Книги” - https://dk-books.com/catalog/3479/ - а скоро, сподіваюся, і насправді!

Повернення до списку

Повідомити про неточність Закрити
Будь ласка, корректно заповніть вказане поле
Будь ласка, опишіть неточність