Видавництво Навчальна книга – "Богдан" Купити електронні книги
Новини
29.11.2013

Нещодавно у «Домі книги» (м. Тернопіль, вул. Коперника, 19) відбулися літературні читання твору Ґотфріда Авґуста Бьорґера «Дивовижні пригоди барона фон Мюнхгавзена, розказані ним самим».

Гості книгарні, учні Тернопільської ЗОШ № 13, дізналися, кого називали баронами у давнину, зрозуміли, ким був у реальному житті барон фон Мюнхавзен та для кого він розповідав свої неймовірні пригоди. Хоча маленькі читачі у Мюнхавзена не повірили, та назвали його неабияким фантазером. Вони з радістю й цікавістю послухали історії про те, як цей загадковий шукач пригод полював на оленя, озброївшись рушницею, зарядженою вишневими кісточками; втратив свій гардероб через те, що туди потрапив скажений сюртук; здійснив розвідку в турецькому таборі, літаючи на гарматному ядрі, а потрапивши у полон до турецького султана, опинився аж на Місяці.

Діти сміялися над витівками незвичного барона та захоплювалися його завзятістю й оптимізмом. Зрештою, школярі вирішили допомогти барону фон Мюнхавзену повернутися додому, запропонувавши для цього кілька власних вигаданих історій. Завершивши твір по-своєму, школярі впевнилися, що барон фон Мюнхавзен справді потрапить на Землю та буде у безпеці.

dsc_5275_kopiya.jpg

dsc_5283_kopiya.jpg

dsc_5284_kopiya(1).jpg

dsc_5290_kopiya.jpg

Літературні читання твору Ґотфріда Авґуста Бьорґера «Дивовижні пригоди барона фон Мюнхгавзена, розказані ним самим»

Повернення до списку

Повідомити про неточність Закрити
Будь ласка, корректно заповніть вказане поле
Будь ласка, опишіть неточність